سوئیت شیراز   
كارگيري از پوش نوتيفيكيشن  مرجع مقالات رسمي اپليكيشن مرجع مقالات رسمي اپليكيشن .

مرجع مقالات رسمي اپليكيشن

كارگيري از پوش نوتيفيكيشن


با به كارگيري از پوش نوتيفيكيشن مي توانيد يوزرها را از خبر ها و آپ تو ديت رساني‌هاي نو، خصوصيت‌هاي نو باخبر نماييد.

اپليكيشن فروشگاهي
به كارگيري صحيح از پوش نوتيفيكيشن سبب ساز ميگردد اسم تجاري شما مدام در ذهن مخاطب بماند و آمار بازديد را بالا ميبرد و منجر تعامل طولاني تر مي‌گردد.
نرم افزار تجربه منحصربه‌فرد به شخصي براي استفاده كننده به وجود مي آورددر غايت بايستي بگم كه اپ يك تجربه كاربري فردي را براي مخاطب توليد مينمايد. در حالي كه سايت همگاني ميباشد اما نرم افزار فردي ميباشد. داده ها مرتبط با پيكربندي، داده ها ورود روي موبايل فردي اشخاص ذخيره مي گردند
اپ گوشي قادر است پيكربندي سفارشي سازي گرديده مخاطب را نگه دارااست و تعاملات با مخاطبين را پيگيري نمايد. اين سبب رضايت اشخاص از اسم تجاري و وب سايت شما ميشود و اين يك كليد مهم در وفاداري مشتريان ميباشد.
چطور براي وبسايتم نرم افزار تلفن همراه بسازم؟يك كدام از خط مش‌هايي كه به شدت هزينه وقتي و مالي شما‌را كاهش مي دهد استعمال از سيستم آنلاين ساخت برنامه گوشي اپ ساز ميباشد.
اين سيستم نادر هزينه طيف وسيعي از خصوصيت‌ها و تجهيزات از پيش تشكيل شده ، سفارشي سازي ظواهر و قالب را در دست شما قرار ميدهد تا شما به راحتي بتوانيد يك برنامه گوشي براي كسب و عمل و سايت خويش به آساني و ارزان بسازيد.
با سيستم اپ ساز تا به امروز نرم افزار‌هاي متعددي درست شده اند كه درحال حاضر در ماركت‌هاي گوگل پلي و اپ استور جانور مي باشند.
همينطور در حالتي‌كه وب سايت شما وردپرسي مي‌باشد مي توانيد از  افزونه اپ‌ ساز استعمال نمائيد تا اپ تارنما خويش را به راحتي بسازيد و در كنارش از ديگر تجهيزات مثل پوش نوتيفيكيشن هم استعمال نماييد.


برچسب: اپليكيشن فروشگاهي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۳۲ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :