سوئیت شیراز   
ماسك هاي خانگي براي از ميان بردن لك رخ  مرجع مقالات رسمي اپليكيشن مرجع مقالات رسمي اپليكيشن .

مرجع مقالات رسمي اپليكيشن

ماسك هاي خانگي براي از ميان بردن لك رخ


ماسك هاي خانگي براي از ميان بردن لك رخ
1- آب سيب زميني و عسليك سيب زميني كوچك را آبش را بگيريد ( ميتوانيد رنده نماييد و آبش را بگيريد) و با مقداري عسل ادغام نمائيد كه موقعيت محكم تري پيدا نمايد و روي پوست بماند. تمام چهره خويش را با اين مخلوط بپوشانيد. بعداز 15 دقيقه چهره را بشوييد. شما ميتوانيد به جاي اين فعاليت رينگ هاي سيب زميني را روي پوستتان بماليد. سيب زميني خواص پر‌نور كنندگي داراست و پس از مدتي ميبينيد پوستتان چقدر پر‌نور گرديده و لكه ها روز آپ ديت كمرنگ ميشوند.

بهترين ماسك صورت
2- چوب كفش تابستاني و گلابدو قاشق غذاخوري پودر چوب كفش تابستاني را با يكسري قطره گلاب تركيب نماييد و روي قسمتهاي لك دار پوست بماليد. بگذاريد روي پوست كم آب شود و پس از كم آب شدن آن را با آب بشوييد. يك روز در بين اين عمل را انجام دهيد سود ميگيريد.

3- زردچوبه و آبليمونوك قاشق چايخوري زردچوبه را با آب ليمو ترش جديد تركيب نماييد تا خميري شود بعد از آن ادغام را روي لكها بزنيد و بعداز 15 تا 20 دقيقه بشوييد. اين عمل را در صورتي‌كه هر روز انجام دهيد مطمئن باشيد كه فيض بسيار خير مي‌گيريد و بعداز يك هفته خودتان احساس مي‌كنيد كه لكه ها نادر گرديده اند.

4- شير سردشير سرد و ارگانيك را روي پوست خويش بماليد و ماساژ دهيد . اسيد لاكتيك در شير پوست را آهسته مينمايد يك پنبه باطن شير سرد بكنيد و پوست خويش را هر روز صبح با شير صورتتان را ماساژ دهيد و يا اين كه در صورتي‌كه بدنتان لك گرديده شير را به پوست بدنتان بزنيد پس از 15 دقيقه بشوييد. اين فعاليت را هر روز انجام دهيد تا مشاهده كنيد پوستتان چه تغييري مي‌نمايد.

5 - خيار و شير و ليمو ترشيك خيار را رنده پاره اي شير به آن بيشتر نماييد و چندين قطره ليمو ترش هم به آن مخلوط بيشتر نمائيد تا يك شرايط خميري داشته باشد اين ماسك را روي صورتتان بزنيد و بگذاريد بماند تا پس از 15 دقيقه آن را بشوييد.اين ادغام هم چهره شما‌را جوانتر مي‌كند و هم لكه ها را نادر رنگ مي نمايد اين خيس كيب را يك روز دربين انجام دهيد بعداز يك ماه فيض را به ديده مشاهده كنيد.
۱۰ ماسك خانگي فوق العاده براي از في مابين بردن لكه هاي رخ


برچسب: بهترين ماسك صورت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۰:۰۱ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :