سوئیت شیراز   
شايسته ترين نرم افزار‌هاي دستكاري عكس  مرجع مقالات رسمي اپليكيشن مرجع مقالات رسمي اپليكيشن .

مرجع مقالات رسمي اپليكيشن

شايسته ترين نرم افزار‌هاي دستكاري عكس


دومي آيتم خاص كساني ميباشد كه ميخواهند ويديوهاي فن‌اي ضبط نمايند. اين نرم افزار FiLMiC Pro اسم دارااست و مي توانيد موردها مختلفي مانند بيت-ريت، نسبت تصوير، قفل كردن فوكوس يا اين كه دستي كردن آن، نوردهي و اكثري از مورد ها ديگر را تهيه و تنظيم نمائيد.
اپليكيشن فروشگاهي
FiLMiC Pro
10. شايسته ترين نرم افزار‌هاي دستكاري عكسSnapseed / Google Photos
در نگاه نخستين، رابط كاربري ديدني و بي آلايش Snapseed توجهات يوزرها را به خويش جلب مي نمايد. با به كارگيري از اين نرم افزار به‌راحتي مي‌اقتدار گونه هاي و اقسام تصاوير را بازنويسي كرد. اگرچه اين نرم افزار ضعف‌هايي هم دارااست، البته اين ضعف‌ها چندان محسوس نيستند. از تمامي مهم‌خيس، مجاني بودن اين نرم افزار و فقدان تبليغات در آن سبب ساز گرديده تجربه‌ي كاربري خيلي نيكي را رقم بزند.
بيش تر بخوانيد: راهنماي جامع نرم افزار Snapseed

Snapseed
گوگل فوتوز هم اساسا يك خدمت ذخيره‌سازي ابري ميباشد كه عكس‌هايي با حداكثر رزولوشن ۱۶ مگاپيكسلي را مي‌قدرت در فضاي نامحدود آپلود كرد. علاوه بر اين، گوگل فوتوز در امر سازماندهي عكس‌هاي هم صحبت‌هاي متعددي براي گفتند دارااست و با منفعت‌گيري از هوش تصنعي و مصنوعي مي تواند محتواي آن ها را شناسايي نمايد و از اين شيوه آنها را گونه‌بندي ميكند. در غايت براي دستكاري عكس هم خوشبختانه از ابزار خير و خوبي منفعت مي برد و تا حدي مي‌قدرت روي آن اكانت كرد.
اضافه بخوانيد: معرفي و بازنگري نرم افزار Google Photos

Google Photos
11. نرم افزار‌هاي آموزشيKhan Academy / Duolingo
در صورتي به يادگيري علم ها و مهارت‌هاي آكادميك گوناگون عشق‌ي متعددي داريد، نرم افزار «خان آكادمي» (Khan Academy) با ارائه‌ي ويديوهاي بدون پول و ديدني دراين باره سخن‌هاي متعددي براي اعلام كردن دارااست. در‌اين نرم افزار، ويديوهاي گوناگون نوع‌بندي گرديده‌اند و با دقت به عشق‌ي خويش ميتوانيد به آنان رجوع كنيد.
طولاني تر بخوانيد: نگاهي به نرم افزار خان آكادمي

Khan Academy
«دولينگو» (Duolingo) هم انقلاب كوچكي در خصوص يادگرفتن لهجه‌هاي تازه ساخت نموده است. شيوه بي آلايش و يگانه اين نرم افزار سبب ساز گرديده كه يوزرها با منفعت‌گيري از اين نرم افزار بتوانند مهارت‌هاي اصلي گويش نو يعني تلاوت، تايپ كردن، حرف كردن و گوش دادن را خاطر بگيرند.
طولاني تر بخوانيد: باز‌نگري نرم افزار Duolingo


برچسب: اپليكيشن فروشگاهي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۵:۳۳ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :