سوئیت شیراز   
حداقل دو اسكرين شات از اپليكيشن خود آپلود  مرجع مقالات رسمي اپليكيشن مرجع مقالات رسمي اپليكيشن .

مرجع مقالات رسمي اپليكيشن

حداقل دو اسكرين شات از اپليكيشن خود آپلود


حداقل دو اسكرين شات از اپليكيشن خود آپلود كنيد. سپس روي Add high-res icon كليك كرده و آيكون اپليكيشن را با حداقل اندازه 512×512 آپلود نماييد.
با كليك بر روي Add feature graphic نيز ميتوانيد يك تبليغ گرافيكي آپلود كنيد كه در بالاي صفحه اي كه ليست اپليكيشن ها نمايش داده شده اند، نشان داده ميشود.
مجددا SAVE DRAFT را بزنيد.
 
 اپليكيشن فروشگاهي

 


 


 
مشخصات تكميلي محصول را وارد كرده و اسكرين شات ها را دقيقا با اندازه اي كه مشخص شده، آپلود نماييد.
 


 
نوع اپليكيشن و دسته بندي مربوطه را انتخاب كنيد. براي بخش نظرسنجي نيز بايد پرسش نامه اي را كه بعدا نمايش داده ميشود كامل كنيد.
 


 


 
اطاعات تماس خود را وارد كرده و اگر قوانين و مقررات استفاده از اپليكيشن داريد، لينك آن را وارد كرده و يا Not submitting a privacy policy URL at this time را بزنيد.
 


 
در اين مرحله اپليكيشن شما به صورت پيش نويس ذخيره شده است. با كليك روي اپليكيشن صفحه ديگري به شما نمايش داده ميشود.
 


 
دكمه MANAGE PRODUCTION را زده و به گام بعدي برويد. اگر اپليكيشن در فاز آلفا يا بتا است ، گزينه هاي مربوطه را انتخاب كنيد تا بازخوردهاي كاربران را دريافت نماييد و نسخه نهايي كامل تر و بدون باگي داشته باشيد. هدف از فاز بتا چك كردن نهايي اپليكيشن پيش از انتشار آن براي عموم است و وقتي اين فاز به پايان رسيد، ميتوانيد بدون اينكه نيازي به آپلود مجدد اپليكيشن باشد، آن را منتشر كنيد.
 


 
بر روي CREATE RELESE كليك كنيد.
 


 
در صورت تمايل ميتوانيد از امضاي گوگل پلي استفاده كنيد و Google Play App Signing را بزنيد. اگر اپليكيشن به صورت لوكال امضا شده، لازم نيست اقدامي انجام دهيد.


برچسب: اپليكيشن فروشگاهي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۶:۴۶ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :